Szukasz usług na najwyższym poziomie ?

Jeśli chcesz wykonać: docieplenia budynków, elewacje, tynki natryskowe, piana pur, zabudowy poddaszy, ścianki G-K, konstrukcje ścianek sufitów z płyt G-K, gładzie maszynowe...

ULBUD Docieplenia

Docieplenia budynków.

Oferujemy Państwu docieplanie budynków materiałami najwyższej jakości. Zawsze staramy się w jak największym stopniu doradzić klientom, jeśli chodzi o sam materiał, z którego zostanie wykonane docieplenie. Po ukończeniu prac w Państwa domu na pewno zrobi się cieplej!

ULBUD Docieplenia

Elewacje budynków.

Jeśli ktoś zamierza robić elewacje domu to dobrze Państwo trafili. Chcemy, aby każda nasza praca była wykonywana starannie, ponieważ zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Podpowiadamy klientom jaki kolor oraz rodzaj elewacji będzie najlepszy dla danego domu.

ULBUD Docieplenia

Tynki natryskowe, Piana pur.

W przypadku, gdy ktoś z Państwa potrzebuje ocieplić niedawno zaadaptowane poddasze w swoim domu to chętnie się tym zajmiemy. Robimy to przy pomocy specjalnej piany pur, ponieważ jest to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie i przede wszystkim metoda ta jest skuteczna – po zakończeniu prac mogą być Państwo pewni, że ciepło nie będzie uciekać przez dach. Co więcej, jeśli jest taka potrzeba to możemy również na ścianach wykonać tynki metodą natryskową, która w ostatnim czasie wśród klientów jest bardzo popularna.

ULBUD Docieplenia

Zabudowy poddaszy.

Chcąc zaadoptować poddasze w swoim domu warto skorzystać z naszych usług – mamy w tego typu pracach ogromne doświadczenie, dlatego niejednokrotnie jesteśmy w stanie pomóc klientom w wyborze rodzaju zabudowy jak i samego stylu. Zależy nam na tym, aby każdy klient był zadowolony.

ULBUD Docieplenia

Konstrukcje ścianek sufitów z płyt G-K.

Z racji tego, że już niejednokrotnie mieliśmy okazję zabudowywać poddasze to doskonale wiemy o tym, że to właśnie tam najczęściej konieczne jest wykonanie ścianek działowych. Jednym z najlepszych materiałów do tego jest płyta G-K i właśnie z niej korzystamy najczęściej oprócz samych ścianek tworzymy także konstrukcje połączone razem z sufitami. Często klienci nie wiedzą jakie mogłoby być najlepsze rozwiązanie w ich domu, dlatego staramy się podpowiadać jak wykonać ścianki, aby poddasze było funkcjonalne.

ULBUD Docieplenia

Gładzie maszynowe.

Nowoczesna technika nakładania gładzi przy pomocy maszyny jest niezwykle popularna. Zajmuje się tym od wielu lat przez co wiemy co jest najważniejsze w tego typu pracach. Metoda ta na pewno jest lepsza od ręcznego nakładania gładzi przez co ściany prezentują się bardziej estetycznie.

Kontakt.

Zawsze prosimy o kontakt w celu ustalenia oferty. Nasze usługi wykonujemy na terenie Małopolski i nie tylko. Masz pytania ? Zadzwoń i umówmy się na kawę.

Nasze dane kontaktowe.

ULBUD Piotr Ulman, 32-400 Myślenice, ul. Średniawskiego 99b